ارزانترین قیمت توالت فرنگی چینی مروارید در سراسر کشور

امروزه استفاده از توالت فرنگی کم کم وارد فرهنگ ایرانی ها شده است. تا چند سال قبل این توالت ها بیشتر در مکان هایی مانند فرودگاهها و رستورانهای لوکس دیده می شد. به تدریج استفاده از این توالت ها در منازل مسکونی رواج پیدا کرد. این توالت ها توسط شرکت ها و با مارک های متنوع ساخته می شوند. مارک مروارید از جمله این مارک هاست. با ما بمانید تا با کیفیت و تنوع و در نهایت قیمت توالت فرنگی چینی مروارید بیشتر آشنا شویم.

ارزانترین قیمت توالت فرنگی چینی مروارید در سراسر کشور

مرکز پخش توالت فرنگی با کیفیت مناسب

مرکز پخش توالت فرنگی با کیفیت مناسب

توالت فرنگی ها در دو نوع ثابت و سیار طراحی و به بازار عرضه شده اند. نوع سیار آنها در انواع طرح و جنس و حتی رنگ تولید شده اند. بعنوان مثال:

 • برزنتی
 • تاشوی ساده
 • تاشوی دیواری
 • مبله
 • گالوانیزه
 • تاشو سوپر لوکس
 • فانتزی

توالت های ثابت همچون سیار دارای انواع مختلف می باشند. بطور خلاصه این نوع توالت ها بر اساس معیارهای مختلف دسته بندی می شوند از جمله:

 • بر اساس نشستن یا چمپاتمه زدن
 • بر اساس فرم خروجی S شکل یا P شکل
 • زمینی یا دیواری
 • درب کاسه  نرم یا سفت
 • نحوه اتصال مخزن آب به کاسه توالت
 • از نظر تعداد فلاش
 • از نظر سیستم تخلیه

توالت ها از نظر محل تولید به دو نوع تولید داخلی و وارداتی تقسیم می شوند. در ایران کارخانجات متعدد تولید کننده چینی بهداشتی اقدام به تولید و پخش توالت فرنگی با کیفیت می کنند. این کارخانجات در اکثر شهر های ایران نمایندگی هایی بعنوان مرکز پخش محصولاتشان دارند.

 

تجارت بهترین توالت فرنگی در بازار داخلی

تجارت بهترین توالت فرنگی در بازار داخلی

قواعد تجارت توالت فرنگی چینی چیزی مجزا از تجارت سایر اجناس و کالاها در ایران نیست و از اصول خاصی پیروی می کند.

قبل از هر چیز با توجه به سابقه کم استفاده از توالت فرنگی در میان ایرانیان، شرکت های ایرانی که بخواهند از این بازار جدید سود ببرند و پیشتاز در این بازار باشند باید با تبلیغات گسترده مردم را به استفاده از این نوع وسیله ترغیب کنند. علاوه بر این با ابداع و نوآوری در محصولات خود مردم را ترغیب به خرید کنند و به این ترتیب بتوانند در بازار داخلی توالت فرنگی سهم بیشتری کسب کنند و سود بیشتری بدست آورند.

بنابراین تبلیغات گسترده و تولید محصولات متنوع لازمه آغاز یک تجارت پویا و پر سود در زمینه توالت فرنگی در ایران است. یکی از شرکت هایی که نزدیک سه دهه است در زمینه محصولات چینی بهداشتی تجربه دارد شرکت مروارید است که بصورت فعال به تولید انواع توالت فرنگی می پردازد و علاوه بر تولید در داخل ایران، در خارج کشور نیز اقدام به تولید و فروش محصولات خود با دو نام و برند متفاوت نموده است.

فروشنده بهترین مارک توالت فرنگی چینی

فروشنده بهترین مارک توالت فرنگی چینیاز جمله محبوب ترین و بهترین مارک های موجود در بازار ایران در زمینه تولیدات چینی بهداشتی و توالت فرنگی چینی می توان به مارک هایی همچون مروارید اشاره کرد. البته شرکت های دیگری هم در این زمینه فعالیت دارند که نسبت به سایر رقبا تنوع محصولات کمتری دارند و یا کیفیت محصولاتشان پایین تر است. اما همین شرکت ها نیز می توانند با استفاده از تکنولوژی روز و بکارگیری پرسنل متخصص به همراه استفاده از تبلیغات مناسب رقبای جدی برای سایر شرکت ها باشند و حتی از آنان پیشی بگیرند. برخی از این شرکت ها همچون شرکت مروارید در زمینه تولید بهترین مارک توالت فرنگی چینی درجه یک  بهداشتی بیشتر فعال بوده و نسبت به سایر رقبا فروشنده شناخته شده تری می باشد. اما نباید فراموش کرد که حتی محبوب ترین شرکت ها چنانچه محصولاتشان را به ویژه با توجه به شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه به روز نکنند از قافله رقبا عقب می مانند و محبوبیت آنها کم می شود و یا از دست می رود.

فروشگاه توالت فرنگی مروارید

فروشگاه توالت فرنگی مرواریددر بازار کنونی و با تخصصی شدن تجارت ها، کسانی که به دنبال ایجاد یک شغل برای خود هستند ترجیح می دهند روی یک محصول خاص مانور بدهند. به عبارتی نمایندگی یک محصول خاص را بگیرند تا با این کار کسب و کار خود را بیشتر معرفی کنند.اگر مثلا ده سال قبل از کسی در مورد شغلش سوال می کردید و در جواب می شنیدید که او فروشگاه توالت فرنگی چینی دارد بسیار تعجب می کردید. اما اکنون سبک مشاغل تغییر کرده و مثلا فلان دوستتان فروشگاه موبایل سامسونگ دارد یا دوست دیگرتان نمایندگی بیمه رازی دارد و بسیاری مثال های دیگر.
اینجاست که اعتبار و برند بودن محصولی که نمایندگی اش را گرفته اید اهمیت پیدا می کند. اخذ نمایندگی یک برند خوب و شناخته شده می تواند آینده شغلی شما را تضمین کند و برای شما کسب و کار پر رونقی به همراه بیاورد. اگر می خواهید یک فروشنده توالت فرنگی موفق باشید در انتخاب برندی که می خواهید آنرا بفروشید باید بسیار دقت کنید. در بازار کنونی و با تخصصی شدن تجارت ها، کسانی که به دنبال ایجاد یک شغل برای خود هستند ترجیح می دهند روی یک محصول خاص مانور بدهند. به عبارتی نمایندگی یک محصول خاص را بگیرند تا با این کار کسب و کار خود را بیشتر معرفی کنند.

عمده فروشی توالت فرنگی چینی

عمده فروشی توالت فرنگی چینیکارخانجات تولید کننده کالاها تمایل دارند محصولات خود را بصورت عمده به فروش برسانند تا هم درآمد بیشتری کسب کنند و هم با فروش در تیراژ بالا به فروشگاههای بیشتر بتوانند زنجیره فروش بزرگتری داشته باشند. و سهم بیشتری از بازار توالت فرنگی را در اختیار داشته باشند.
از طرف دیگر فروشگاهی که بصورت عمده محصولی مانند توالت فرنگی چینی ارزان قیمت را از کارخانه ای خریداری می کند  می تواند با کمک گرفتن از ترفندهای بازاریابی همچون ارائه کاتالوگ توالت فرنگی چینی و اعمال تخفیف توالت فرنگی سود بیشتری را عاید خود کند.
کارخانه تولید کننده توالت فرنگی چینی می تواند تامین کننده این محصول برای ارگانهای دولتی مانند مدارس و ادارات، هتلها، رستورانها، فرودگاهها و پمپ بنزینهای بین راهی و دهها مکان دیگر باشد. اما لازمه داشتن چنین مشتریهایی در چنین سطح وسیعی معتبر بودن برند محصول است. و اینجاست که سابقه، تنوع محصول و کیفیت آن در شرکت هایی مانند مروارید برگ برنده آنها می شود.

شرکت تولید کننده توالت فرنگی مروارید در تبریز

شرکت تولید کننده توالت فرنگی مروارید در تبریزکارخانجات توالت فرنگی چینی همیشه در پی آن هستند تا  با تنوع مدل بسیار زیاد خود، سلایق بیشتر و در نتیجه مشتریان بیشتری را به خرید محصولات خود جلب کنند.
همچنین هر شرکت توالت فرنگی خارجی یا داخلی قیمتهای خود در کلیه مدلها به نحوی قرار می دهد که افراد بیشتری قادر به خرید آن باشند. برخی از این تولیدکنندگان حتی در مدلهای با قیمت پایین تر سعی کرده است تا حد امکان کیفیت محصول را در حد قابل قبول نگه دارد. با مقایسه قیمت توالت فرنگی مروارید و کیفیت آن مشتری خود به این امر آگاه خواهد شد.
مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به دفتر شرکت یا نمایندگی های مجاز ما در تبریز با مشاهده کاتالوگ اجناس و دیدن محصولات از نزدیک و با کمک مشاوران فروش ما، از میان انواع توالت فرنگی مروارید ، خرید توالت فرنگی مروارید با تخفیف را بصورت عمده و یا برای مصارف شخصی انتخاب کنند. در بازار کنونی و با تخصصی شدن تجارتها، کسانی که به دنبال ایجاد یک شغل برای خود هستند ترجیح می دهند روی یک محصول خاص مانور بدهند. به عبارتی نمایندگی یک محصول خاص را بگیرند تا با این کار کسب و کار خود را بیشتر معرفی کنند.