بازار فروش توالت فرنگی | عرضه عمده چینی آلات بهداشتی

بازار فروش توالت فرنگی که در آن عرضه عمده چینی آلات بهداشتی صورت میگیرد محل مناسبی برای خرید و فروش توالت فرنگی است . با توجه به استفاده‌ی رایج این محصول، اکنون بازار فروش توالت فرنگی در کشور، رونق ویژه ای گرفته و عرضه عمده آن توسط مراکز فروش چینی آلات بهداشتی میسر شده است.لازم به ذکر است که با عارض شدن بسیاری از بیماری ها و ناهنجاری های جسمی بر افراد که در نتیجه‌ی عدم حرکت و تحرک کافی و استفاده از وسایل ناایمن به وجود آمده؛ متخصصان به دنبال یافتن بهترین راه حل افتادند. یکی از این راه حل ها که منجر به حل بسیاری از ناراحتی های ستون فقرات و پا شده؛ توالت فرنگی است که نحوه‌ی نشستن درست در سرویس بهداشتی را برای افراد فراهم می سازد. توالت فرنگی در فرم صندلی قرار داشته و افراد عادی تا بیمار می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

بازار فروش توالت فرنگی | عرضه عمده چینی آلات بهداشتی

تولید عمده چینی الات بهداشتی در ایران

تولید عمده چینی الات بهداشتی در ایرانچینی آلات بهداشتی که در بازار فروش توالت فرنگی عرضه میشوند از اجزای لاینفک و جدایی ناپذیر در حمام و سرویس بهداشتی به شمار رفته که از دو منظر کارایی و زیبایی مورد اهمیت واقع شده اند.
این محصولات اگر متناسب با دکوراسیون حمام یا سرویس انتخاب شوند؛ نتیجه تماشایی و زیبایی را به وجود آورده و حتما درجه دلنشینی‌شان فراتر خواهد رفت.
امروزه با وجود استفاده‌ی عمده ای که از این تجهیزات ضروری در هر فضا و محیط بسته ای به عمل می آید؛ به تبع آن اقدامات برای تولید چینی آلات بهداشتی نیز نسبت به گذشته رونق بیشتری پیدا کرده است.که در بازار فروش توالت فرنگی در کشور، عرضه می شود .
در گذشته شاید به اندازه‌ی زمان حاضر به این محصولات توجه چندانی نمی شد؛ اما امروزه تغییر سبک زندگی، خواسته یا ناخواسته موجب جلب توجه بیشتری نسبت به آن ها شده است.

در هر صورت یکی از لوازمی که در این گروه قرار داشته و مورد تولید و فروش عمده در ایران قرار گرفته است را میتوان در بازار فروش توالت فرنگی پیدا نمود.
با وجود اینکه خاستگاه این محصول به غرب برمی گردد؛ اما رواج استفاده از آن، تولید کنندگان ایرانی را هم به تولید توالت فرنگی راغب و مایل نموده است.
البته در کنار این محصول پر استفاده، انواعی از چینی آلات بهداشتی دیگر نیز با نهایت کیفیت و استاندارد در ایران، در معرض ساخت قرار گرفته اند که عبارتند از:

 • توالت زمینی
 • وال هنگ
 • روشویی
 • استراکچر
 • شیرآلات بهداشتی

عرضه عمده دستشویی ایرانی و فرنگی

عرضه عمده دستشویی ایرانی و فرنگیدستشویی ایرانی و فرنگی هر دو از کاربرد رایجی برخوردار بوده و هر دو نیز دارای مزایا و معایبی مختص خود می باشند. که در بازار فروش توالت فرنگی به فروش میرسند .
شاید بهتر باشد به برخی از آن ها به طور جداگانه اشاره کنیم تا بلکه انتخاب آگاهانه تری از این محصولات توسط افراد انجام بپذیرد.
در ابتدا به مزایای استفاده از دستشویی ایرانی می پردازیم:

 • این نوع دستشویی وضعیت بدن را طوری قرار می دهد که تخلیه کامل روده و کلیه ها فراهم می شود.
 • از بروز التهابات روده و مشکلات دیگری مانند مشکلات هموروئید جلوگیری به عمل می آورد.
 • معایب آن هم این است که به ستون پا و کمر فشار آورده و ناراحتی هایی را در این قسمت از بدن ایجاد می نماید.

اما مزه ای را که می توان برای دستشویی فرنگی برشمرد؛ شامل این موارد می شوند:

 • از ناراحتی های واقع در قسمت پا و کمر کاسته و آن ها در برابر فشار زیاد مصون می دارد.
 • متاسفانه معایبی هم در آن دیده شده که درد بواسیر یا هموروئید، عفونت ادراری، یبوست و … از آن جمله اند.

هر چند هر دوی اینها دارای معایب می باشند؛ اما هنوز هم برخی از افراد بر استفاده از دستشویی ایرانی تاکید داشته و بعضی دیگر هم اصرار آن بر استفاده از توالت فرنگی است.
در هر صورت اگر مایل به انتخاب و سفارش دستشویی فرنگی ایرانی و خارجی، توالت زمینی ایرانی و سایر نمونه های مورد کاربرد هستید؛ می توانید به بزرگترین مراکز عرضه توالت فرنگی وایرانی در بازار فروش توالت فرنگی مراجعه کرده و با توجه به تنوع بالاتر در این مکان، انتخاب بهتری را انجام دهید.

مرکز فروش انواع توالت فرنگی در تهران

مرکز فروش انواع توالت فرنگی در تهرانتوالت فرنگی از نحوه استفاده و کاربرد راحت تری برخوردار بوده و به همین دلیل بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.
از افراد جوان تا کهنسال می توانند از این توالت استفاده کرده و جلوی خیلی از بیماری ها و ناهنجاری های ستون فقرات را که در اثر استفاده از توالت غیر استاندارد به وجود می آید را بگیرند.
علاوه بر این مزیت موجود از این توالت، می توان به جاگیری کمتر آن نسبت به توالت ایرانی اشاره کرد که بر همین اساس انتخاب بهتری برای خریداری به شمار می  آید.

موضوعی که لازم است از آن مطلع شوید؛ این است که مراکز فعالی که به فعالیت در بازار فروش توالت فرنگی و حوزه فروش دستشویی فرنگی پرداخته و در تهران، بیشترین حضور را از خود نشان داده اند؛ این محصول را در انواع متفاوتی رونمایی کرده اند.
البته انواعی که مد نظر است؛ هم از حیث مدل، هم از حیث کارکرد و هم از جهت اندازه و سایز می باشد.
لذا اگر بخواهیم انواع توالت فرنگی را در بازار فروش توالت فرنگی بر حسب مدل را نام ببریم؛ شامل این موارد خواهند شد:

 1. توالت فرنگی زمینی
 2. توالت فرنگی دیواری

از نظر کارکرد یا سیستم تخلیه نیز به این نمونه ها قابل دسته بندی می باشند:

 • توالت فرنگی با سیستم تخلیه گرانشی
 • توالت فرنگی با سیستم تخلیه دوگانه
 • توالت با سیستم گردابی

راهنمای انتخاب دستشویی فرنگی مناسب

راهنمای انتخاب دستشویی فرنگی مناسببرای انتخاب بهتر دستشویی یا توالت فرنگی مناسب،در بازار فروش توالت فرنگی نیاز است خریداران از نکانی در قالب راهنما برخوردار شوند که این نکات را در موارد زیر به طور جداگانه نام برده ایم:

 1. اول باید مدل توالت را مشخص کرد؛ مدل ها بسیار متفاوتند و این ممکن است انتخاب را کمی دشوار کند. بنابراین برای رسیدن به بهترین نتیجه، باید صبر و حوصله کافی را به خرج داد.
 2. دومین اقدام مورد نظر در این زمینه، انتخاب اندازه، ابعاد و آکس توالت فرنگی است که حتما متناسب و منطبق با سرویس بهداشتی انتخاب شوند.
 3. توالت فرنگی را باید با ارتفاع پایه مناسب که حد استانداردش 40 سانتی متر است انتخاب کرد؛ گفته می شود که پایه های بلندتر صرفا مناسب افراد قدبلند و افراد کهنسال می باشند.
 4. توالت فرنگی با پایه کوتاه هم مناسب برای کودکان و افراد کوتاه قد طراحی شده اند که نحوه استفاده آسانی را به همراه داشته و اندازه شان، 43 سانتی متر است.
 5. توالت مجهز به سیفون و سیستم تخلیه کامل از مناسب ترین گزینه جهت انتخاب به شمار می آید.
 6. توالت فرنگی تشکیل یافته از پوشش سرامیک، یکی از بهترین هاست.
 7. توالت فرنگی مجهز به درب کرمگن دار و آرام بند، قطعا یکی دیگر از گزینه های ایده آل برای خریداری محسوب می شود.

نمایندگی فروش توالت فرنگی خارجی

نمایندگی فروش توالت فرنگی خارجیتصور عموم خریداران این است که توالت فرنگی خارجی نسبت توالت فرنگی ایرانی دارای برتری بیشتری است.
البته این تصور به خاطر این شکل گرفته که همگی می دانیم این محصول یک محصول خارجی الاصل تلقی شده و بنابراین در تخصص تولید کنندگان خارجی است.
هر محصولی هم با تخصص کافی در بازار فروش توالت فرنگی تولید شود؛ قطعا کارایی و کیفیت بارزتری را هم به همراه خواهد داشت.
درست مانند توالت فرنگی خارجی که خیلی مورد استقبال از سوی ایرانیان واقع شده است.

اما برای سفارش این محصول، بهترین مسیری که می توان انتخاب کرد و دارای اعتبار و اطمینان بالاست؛ بازار فروش توالت فرنگی است.
در این نمایندگی ها که در واقع در واردات توالت فرنگی سهم دارند؛ امکان دستیابی به چنین توالت هایی به راحتی وجود خواهد داشت:

 • بهترین توالت فرنگی وارداتی
 • توالت فرنگی اورجینال

لیست قیمت انواع توالت فرنگی در بازار

لیست قیمت انواع توالت فرنگی در بازارتوالت فرنگی محصولاتی کاملا متنوعی اند که تقسیم بندی های زیادی برای آن ها انجام شده است.
یک نوع تقسیم بندی رایج برای آن که مربوط به پوشش خارجی و داخلی سطح توالت می شود را می توان اینطور نشان داد:

از میان گزینه های موجود، دو مورد آخر از جنس بهتر و مرغوب تری تشکیل یافته و البته در خصوص قیمت توالت فرنگی های مورد نظر در بازار فروش توالت فرنگی هم باید گفت که گران ترند.
اما توالت فرنگی چینی که از متریال ارزان تری بهره برده؛ قیمت مناسب تری را در بازار فروش توالت فرنگی به خود اختصاص داده و به همین خاطر از عهده توانایی و قدرت خیلی از خریداران بر می آید.
البته که قیمت توالت ایرانی از نوع فرنگی نسبت به نمونه های خارجی در بازار هم ارزان است و این گزینه را هم می توان به لیست خرید اضافه کرد.

فروشگاه اینترنتی توالت فرنگی سه شوتینگ

فروشگاه اینترنتی توالت فرنگی سه شوتینگهمانطور که گفته شد؛ توالت فرنگی در بازار فروش توالت فرنگی انواع و اقسام دسته بندی ها را در خود جای داده است.
حالا یکی از انواع رایج موجود از این وسیله کاربردی، توالت فرنگی شوتینگ دار است که انواعی همچون توالت سه شوتینگ را شامل می شود.
در این مدل توالت که به سیستم تخلیه قوی تری مجهز می باشد؛ عمل تخلیه خیلی سریع تر و در مدت زمان کمتر انجام شده و از همه مهم تر اینکه در مصرف آب، صرفه جویی شدیدی اعمال خواهد شد.
به علاوه این محصول، شاخصه های بارز دیگری را هم در خود جای داده که از آن جمله طراحی ممتاز و عالی و همینطور کیفیت بسیار بالاست که البته برندهای معتبر این اصول را به کار برده اند.
جهت تهیه این محصول بسیار خوب هم کافی است از فروشگاه های اینترنتی دارای نام و اعتبار اقدام شود؛ آنوقت است که می توان مزایای بسیار چشمگیری همچون سرعت در سفارش و تحویل، کاهش هزینه خرید و … را مشاهده کرد.

خریدار توالت فرنگی ارزان قیمت

خریدار توالت فرنگی ارزان قیمتتوالت فرنگی چینی به دلیل استفاده از متریال سبکتر، نسبت به سایر توالت های موجود دارای قیمت فروش بهتری در بازار فروش توالت فرنگی بوده و از همین به آمار فروش بیشتری هم دست یافته است.
اگر خریداران به منظور خرید عمده چینی آلات بهداشتی به مراکز عرضه کننده و یا بازار فروش توالت فرنگی مراجعه کنند؛ می توانند آن را در اشکال مختلفی دیده و انتخاب نمایند. مانند:

 • توالت فرنگی بیده دار
 • توالت فرنگی بدون بیده

اما نکته مهمی که باید گفت؛ این است که عزیزان باید توجه داشته باشند که به هنگام خرید توالت چینی در بازار فروش توالت فرنگی ، توجهشان فقط سمت توالت فرنگی ارزان قیمت نرود؛ بلکه سعی کنند اول از همه کیفیت را مد نظر قرار دهند.
در این صورت است که توالت فرنگی مطابق با انتظار را دریافت خواهند کرد؛ وگرنه اگر قیمت به عنوان فاکتور اول و مهم انتخاب در نظر گرفته شود؛ در این صورت تبعات بدی همچون تهیه یک محصول بی کیفیت و غیر اصل را برای خریداران توالت فرنگی در بازار فروش توالت فرنگی در پی خواهد داشت که در ضمن منجر به هدر رفتن هزینه شان هم می شود.

مشخصات توالت فرنگی های دیواری

مشخصات توالت فرنگی های دیواریتوالت فرنگی های دیواری در بازار فروش توالت فرنگی یکی از بهترین مدل ها برای انتخاب به شمار می روند، به چند دلیل که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.
اما برای ذکر مشخصات مربوط به این توالت ها هم که کاربرد رایجی را به خود اختصاص داده اند؛ از گزینه های زیر استفاده کرده ایم که توجهتان را به آن ها جلب می سازیم:

 • این نوع توالت حتی بر روی کاسه توالت هم نصب و تنظیم شده و قابل استفاده است.
 • در انواع مدل تاشو و معمولی موجود می باشد.
 • قابلیت کارکرد بسیار راحتی را داراست.
 • فضای خیلی کمی را اشغال می کند.
 • به جابجایی نیازی ندارد.
 • از طرح های ظریف و زیبا بهره برده است.

اهمیت استفاده از توالت های فرنگی

اهمیت استفاده از توالت های فرنگیدر مورد اهمیت استفاده از توالت فرنگی بهداشتی در بازار فروش توالت فرنگی باید گفت که این وسیله بسیار مهم، به توصیه پزشکان ارتوپدی و بیشتر جهت استفاده افرادی که دچار معضلاتی در پا و کمر مانند دیسک کمر، آرتروز و غیره هستند، طراحی و ساخته شده است.
زیرا نحوه نشستن به شکل 90 درجه را برای بدن ممکن ساخته و کمر و پای افراد را در راحت ترین و استاندارد ترین شکل ممکن قرار می دهد.
بنابراین از تشدید بیماری های فوق جلوگیری شده و یا حتی از آن ها پیشگیری نیز می کند.
با وجود این دلایل است که اکنون نسبت به گذشته، توجه بیشتری سمت کاربرد این محصول در انواع سرویس بهداشتی روا گشته و آن را در معرض فراگیر نمودن قرار داده است.

سفارش انواع چینی آلات بهداشتی

سفارش انواع چینی آلات بهداشتیبدون وجود چینی آلات بهداشتی دربازار فروش توالت فرنگی ، فضای سرویس بهداشتی ناقص به نظر رسیده و افراد را هم با مشکلات جدی مواجه خواهد کرد.
برای مثال بدون وجود روشویی، امکان شستشو و پاکیزگی دست و صورت وجود نداشته و نمی توان آنطور که باید از شیرآلات نصب شده در این فضا استفاده بهینه و مطلوب را به عمل آورد.
یا مثلا بدون وجود انواع توالت ایرانی و فرنگی، افراد در تخلیه ضروری هنگام بدن دچار مشکل شده و نمی توانند امور روزمره را به درستی انجام دهند.
با وجود این حجم از اهمیت است که اکنون هر یک از چینی آلات بهداشتی ضروری مورد سفارش در بازار فروش توالت فرنگی از سوی خریداران جزئی و عمده قرار گرفته و با این طرح های کلی در بازار فروش به نمایش در آمده اند:

 • چینی آلات بهداشتی لوکس
 • چینی آلات بهداشتی طرح دار
 • چینی آلات بهداشتی ساده

عمده فروشی انواع توالت و روشویی در ایران

عمده فروشی انواع توالت و روشویی در ایرانهر یک از مراکز و واحد های بزرگ عمده فروشی و تامین توالت فرنگی و ایرانی در بازار فروش توالت فرنگی ، ضمن عرضه این محصولات بسیار با اهمیت، اقداماتی در زمینه توزیع سایر چینی آلات بهداشتی مانند روشویی را هم به انجام رسانده اند.
انواعی از روشویی هایی که قابل عرضه عمده از مراکز و بازار فروش توالت فرنگی می باشند و در تنوع بالا و کافی قابل سفارش هستند؛ شامل این مدل ها می شوند:

 • روشویی پایه دار
 • روشویی دیواری
 • روشویی کابینت دار

بنابراین در صورت احساس نیاز به هر یک از این تجهیزات ضروری و در عین حال زیبا، می توان از مراکز مورد نظر که شمار آن ها در ایران رو به فزونی است اقدام کرد و آن ها را با کیفیتی قابل قبول و قیمتی مناسب تر از سایر مراکز بازار فروش توالت فرنگی به دست آورد.