خرید توالت فرنگی با بهترین قیمت در بازار داخلی

توالت فرنگی سه شوتینگ ظاهری شبیه به صندلی دارد که برای افرادی که به علت کهولت سن قادر به نشستن نیستند مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در دو نوع دیواری و زمینی تولید می شود که هر کدام از آن ها در شرایطی قابل استفاده و مصرف خواهد بود. برای خرید توالت فرنگی دیواری یا زمینی می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید که در ادامه درباره ی آن بحث می کنیم.

خرید توالت فرنگی با بهترین قیمت در بازار داخلی

خرید بدون واسطه توالت فرنگی با کیفیت مناسب

خرید بدون واسطه توالت فرنگی با کیفیت مناسب

برای خرید بدون واسطه توالت فرنگی با کیفیت مناسب می توانید به سایت ما که وظیفه ی فروش و پخش عمده توالت فرنگی را بر عهده دارد سر بزنید و به راحتی هر چه تمام تر محصولات دلخواه خود را خریداری نمایید. 

البته تعدادی نکات تکمیلی جهت خریداری این محصول وجود دارد  که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • درب توالت فرنگی 
 • صرفه جویی در مصرف آب 
 • سیفون دو حالته 
 • کم بودن سر و صدا 
 • شیر فلاش تانک و غیره 

اگر نکاتی که در بالا گفته شد در توالت ها وجود داشته باشد نشان می دهد که ابن محصول طبق استاندار ساخته شده است و شما می توانید با خیال راحت آن را خریداری نمایید. 

مرکز فروش توالت فرنگی با قیمت عالی

مرکز فروش توالت فرنگی با قیمت عالی

مرکز فروش توالت فرنگی برای افزایش مشتریان خود و جلب نظر آن ها ابن محصول را با قیمت های عالی و مناسب و به دو صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رساند. 

اگر بخواهیم در مورد جنس این توالت ها صحبت کنیم باید این نکته را یادآوری کنیم که جنس بیشتر آن ها از چینی های لعاب دار و سرامیک می باشد تا به راحتی تمیز شود و مشکلی را از این جهت به وجود نیاورد.

تولید کنندگان این محصول گاهی قسمت های داخلی این توالت ها و لوله های تخلیه آن را نیز لعاب می دهند تا استحکام آن بیشتر شود و با مشکلات متعدد روبه رو نشود.

البته این نکته را نیز در نظر بگیرید که اگر این توالت ها به درستی لعاب داده نشوند یا بدون لعاب ساخته شوند می توانند مشکلات غیر قابل جبرانی به باور بیاورند و در مدت زمان کوتاهی از بین بروند.

صادرات مستقیم توالت فرنگی به کشور های همجوار

صادرات مستقیم توالت فرنگی به کشور های همجوار

در چندین سال گذشته صادرات توالت فرنگی به کشور های همسایه به طرز شگفت انگیزی افزایش پیدا کرده است که این موضوت از چند جنبه برای کشور ما بسیار موثر و مفید بوده است. 

صادرات این محصول تنها توسط شرکت هایی که دارای مجوز های مربوطه می باشند انجام می گیرد و کامیون هایی که وظیفه ی جابه جایی این محصول را نیز بر عهده دارند دارای مجوز می باشند‌.

همانطور که گفتیم صادرات این محصول برای کشور ما مزایای شگفت انگیزی دارد که چند مورد از مهم ترین آن ها به شرح زیر می باشد:

 1. ایجاد فضای شغلی وسیع در سطح کشور که افراد بتوانند برای خود یکی منبع درآمدی ایجاد کنند‌.
 2. حفظ روابط دوستانه ی ایران با سایر کشور های همسایه 
 3. معرفی برند های تولید کننده ی ما به همه ی مردم جهان 
 4. اثبات خودکفایی ایران به مردم سایر کشور ها 
 5. ارتقا جایگاه ما در زمینه ی صادرات
 6. افزایش تولیدات و به تبع افزایش منبع درآمد کشور
 7. استفاده از محصولات داخلی افزایش پیدا می کند.
 8. و غیره 

ارائه دهنده انواع توالت فرنگی کودک

ارائه دهنده انواع توالت فرنگی کودک

برای آشنایی با ارائه دهنده ی بهترین مارک توالت فرنگی کودک و بزرگسال می توانید از افرادی که در این زمینه تخصص دارند پرس و جو کنید و به راحتی این اطلاعات را به دست آورید. 

جالب است بدانید یکی از مهم ترین وسایل موجود در سرویس بهداشتی توالت فرنگی و ایرانی می باشد. در واقع وجود این محصول باعث شده است که سرویس های بهداشتی تولید شده و مورد استفاده قرار گیرند.

همانطور که می دانید و درپاراگراف های قبلی گفتیم این محصول انواع مختلفی دارند‌. توالت فرنگی زمینی، دو تکه یا یک تکه، دیواری و غیره از انواع این محصول می باشند‌.

همچنین بهتر است بدانید که این محصول از اجزا و قطعات مختلفی ساخته شده است که این اجزا شامل موارد زیر می شوند:

 1. نشیمن گاه این محصول
 2. تکیه گاه 
 3. درب برای جلوگیری از کثیف شدن آن 
 4. پمپ های آب 
 5. دکمه برای فلاش تانک 
 6. و غیره

هر کدام از این قسمت ها کارآیی مختص به خود را دارند و در کنار یکدیگر باعث می شوند این محصول بدون مشکل وظایف خود را به سر انجام برساند.

خریدار توالت فرنگی خارجی

خریدار توالت فرنگی خارجی

خریدار توالت فرنگی خارجی و ایرانی برای خرید توالت فرنگی باید چندین نکته را در نظر بگیرید تا بتواند محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب خریداری نماید. 

اولین نکته ای که باید درنظر بگیرید ابعاد و اندازه ی این محصول می باشد. یعنی شما در ابتدا باید از مساحت سرویس های خود آگاه شوید و سپس این محصول را در ابعادی متناسب خریداری نمایید. 

دومین نکته ارتفاع نشیمن از زمین می باشد یعنی باید توالت ها را از این نظر مورد بررسی قرار دهید و سپس محصولی استاندارد در این زمینه تهیه کنید. مثلا ارتفاع نشیمن گاه استاندارد حدود ۴۳ سانتی متر یا ۱۷ اینچ می باشد. 

البته طول و عرض لگن توالت های فرنگی نیز از عوامل مهم و تاثیر گذار به شمار می روند که باید به آن توجه کنید‌. عرض مناسب برای این محصول بین ۳۶/۵ تا ۳۷ سانتی متر می باشد و طول آن بر اساس موارد مختلفی از ۵۴ سانت شروع شده و تا ۷۲ سانتی متر قابل استفاده می باشد.

شرکت صادر کننده توالت فرنگی در پایتخت

شرکت صادر کننده توالت فرنگی در پایتخت

یکی از شرکت هایی که وظیفه ی صادرات ارزانترین توالت فرنگی را بر عهده دارد در شهر تهران راه اندازی شده است. این شرکت ها بر اساس مصوباتی که برای آن ها تعیین شده است قیمت این محصول را مشخص می کنند و سپس آن را به صورت های مختلفی به گوش مردم می رسانند.

در اینجا می خواهیم چند مورد از این موارد مهم و تاثیر گذار در قیمت توالت فرنگی خارجی را برای شما توضیح دهیم تا بتوانید اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید.

 1. اولین مورد کیفیت این محصول می باشد که عاملی مهم و تاثیر گذار می باشد.
 2. مواد اولیه ی مورد نیاز 
 3. هزینه ی بسته بندی این محصول 
 4. چگونگی و شرایط تولید 
 5. شرایط اقتصادی و محیطی حاکم بر هر شهر 
 6. مالیات هایی که شامل این محصول می شود.
 7. افرادی که در ساخت آن ایفای نقش کرده اند.
 8. دستگاه ها و قالب های مورد استفاده 
 9. هزینه ی حمل و نقل این محصول از محل تولید تا محل فروش 
 10. چگونگی خرید و فروش آن 
 11. و غیره