خرید توالت فرنگی کودک در ابعاد مختلف

احتمالا با بزرگ تر شدن فرزند دلبندتان، به فکر خرید توالت فرنگی کودک باشید تا هم از پس کارهای خود بر آید و هم انجام دادن کارهای ضروری را برایش آسان تر و دلچسب تر نمایید. طرح ها و رنگ های توالت فرنگی کودک، می تواند مشوق بیشتری برای انجام دلپذیرتر اجابت مزاج برای فرزندتان باشد. حتما می دانید که، توالت فرنگی مزایای بسیاری در مقابل توالت های سنتی و ایرانی دارند. همانطور که کودکتان بزرگ و بزرگتر می شود، می توانید بر حسب جثه او، ابعاد توالت فرنگی مورد نیاز را سنجیده و آن را تهیه کنید. ابعاد و طرح های جدید توالت فرنگی کودک را می توانید به آسانی در بازار سراسر کشور تهیه کنید. همچنین می توانید به همراه فرزندتان، به این نمایندگی های فروش مراجعه کنید تا با توجه به سلیقه خودش، انتخاب نماید.

خرید توالت فرنگی کودک در ابعاد مختلف

وارد کننده توالت فرنگی موزیکال کودک

وارد کننده توالت فرنگی موزیکال کودک

یکی از موثر ترین روش ها برای کم کردن وابستگی به والدین در دستشویی رفتن بچه ها، علاوه بر توجه به طرح و رنگ توالت فرنگی، خرید توالت فرنگی موزیکال می باشد.

هم اکنون ایران، واردکننده انواع برندهای معتبر توالت فرنگی کودک می باشد و در عرضه توالت فرنگی موزیکال کودک، کم کاری نمی کند.

بعضی از انواع توالت فرنگی ها، قابلیت تبدیل به صندلی حمام را هم دارند.

قبل از خرید توالت فرنگی برای کودک خود باید به یکسری نکات توجه کنید:

 • متناسب با وزن کودکتان باشد.
 • به ابعاد نشیمنگاهی آن توجه نمایید.
 • به جنس مورد استفاده در ساخت آن دقت کنید تا خریدتان با کیفیت باشد.
 •   ترک خوردگی و آثاری از آسیب روی آن مشاهده نشود.
 • بهتر است جایگاهی برای تعبیه دستمال توالت برای توالت فرنگی کودکتان در نظر گرفته شده باشد.
 • قابلیت های مختلفی که یک توالت فرنگی می تواند داشته باشد را بشناسید و بر حسب علایق کودک و شرایط، اقدام به خرید کنید.

خریدار توالت فرنگی چهارپایه ای در پایتخت

خریدار توالت فرنگی چهارپایه ای در پایتخت

شاید شما خریدار توالت فرنگی چهارپایه ای برای فرزندتان باشید. این نوع توالت فرنگی در سایزهای مختلف در پایتخت و دیگر شهرستان ها برای مردم عرضه می شوند.

برای اطلاع از قیمت توالت فرنگی چهارپایه ای می توانید به وبگاه های اینترنتی سر بزنید و با طرح ها و مدل های مختلف آن آشنا شوید.

توالت فرنگی چهارپایه ای مزایای خاص خود را دارد که در زیر به بعضی از آن ها اشاره کرده ایم:

 • می توانید با خود حمل کنید و در مسافرت ها، نگران اذیت شدن فرزند خود نباشید و سفر دلچسبی را برای خانواده رقم بزنید.
 • این نوع توالت فرنگی، برای مکان های بسیار کوچک بسیار کاربردی خواهد بود و جای کمی را اشغال می کند.
 • اگر از توالت سنتی استفاده می کنید و نمی خواهید در استفاده از آن دچار مشکل شوید، نیز این توالت فرنگی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.
 • انواع مختلفی از توالت فرنگی چهارپایه ای در بازار به فروش می رسند و هر کدام قابلیت های متفاوتی خواهند داشت. این آپشن ها را بررسی کنید و سپس انتخاب خود را به فروشنده نشان دهید.

انواع توالت فرنگی را بشناسید

انواع توالت فرنگی را بشناسید

مدل ها و طرح های مختلفی از توالت فرنگی ها برای کودک دلبندتان در بازار به فروش می رسند. هر کدام نیز دارای یکسری آپشن برای لذت بخش کردن اوقات شما و فرزندتان می باشند.

در زیر به بعضی از انواع مدل توالت فرنگی کودک پرداخته ایم و شما می توانید با جستجوی اسم آن ها در اینترنت، به بررسی ویژگی های متمایز هر یک از آن ها مشغول شوید:

 • توالت فرنگی سیار کودکان
 • توالت فرنگی مستطیلی برای کودک
 • توالت فرنگی پله دار کودکان
 • توالت فرنگی موزیکال
 • توالت فرنگی چهارپایه ای
 • توالت فرنگی تبدیل شونده به وان حمام
 • توالت فرنگی تبدیل شونده به صندلی حمام
 • توالت فرنگی زمینی و یا دیواری
 • توالت های فرنگی کودک در مدل های مختلف مانند ماشین و…

لیست قیمت توالت فرنگی کودک در بازار داخلی

لیست قیمت توالت فرنگی کودک در بازار داخلی

قیمت انواع مختلف توالت های فرنگی کودک با توجه به عوامل بسیاری تعیین می شود.

یکی از این عوامل مهم، شرکت و برند تولیدکننده است. هر شرکتی با توجه به بودجه خود از مواد مختلف در ساخت توالت فرنگی استفاده می کند و به این ترتیب کیفیت آن مشخص می شود.

طبیعی است هر چه کیفیت مواد مورداستفاده در ساخت توالت فرنگی بالاتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر و برند سازنده اعتبار بیشتری برای خود کسب می کند.

ابعاد توالت فرنگی، میزان وزنی که می تواند تحمل کند، جنس توالت فرنگی و ظاهر و شکل و طرح آن نیز تعیین کننده قیمت یک توالت فرنگی کودک می باشند.

از فاکتورهای دیگری که روی قیمت تاثیر خواهد گذاشت، قابلیت های مختلف یک توالت فرنگی می باشد.

شما می توانید آخرین قیمت توالت فرنگی دلخواه خود را از وبسایت های نمایندگی های فروش در بازار داخلی به دست آورید و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید.

تولید توالت فرنگی در بازار های جهانی

تولید توالت فرنگی در بازار های جهانی

شرکت های مختلفی در جهان وجود دارند که در ساخت رویایی ترین و بهترین توالت فرنگی کودک در سطح دنیا به تولید بپردازند و آن را در سراسر جهان توزیع کنند.

این کارخانجات در تلاشند محصولی را که ارائه می دهند، هم رضایت شما را در بر داشته باشد و هم کودک عزیزتان. به همین دلیل به فکر ایده های تازه و نو در جهت تولید بهترین و جذاب ترین شکل از توالت فرنگی می باشند و در راستای عملی شدن آن می کوشند تا این مرحله از زندگی فرزندتان، به راحتی به تنهایی و توسط او انجام پذیرد. سپس به پخش توالت فرنگی های متنوع کودکانه در سطح جهان مشغول شده و به این ترتیب مشتریان زیادی از بازارهای جهانی را به خود جذب می کنند.

وب سایت رسمی خرید و فروش توالت فرنگی کودک با کیفیت مناسب

وب سایت رسمی خرید و فروش توالت فرنگی کودک با کیفیت مناسب

فروشگاه توالت فرنگی کودک، در سراسر کشور راه اندازی شده و شما به راحتی می توانید با مراجعه به این فروشگاه ها، با توجه به سلیقه خود و فرزندتان، انتخاب و خرید کنید.

اگر از طرح ها و مدل های توالت فرنگی در فروشگاه های سطح شهرتان راضی نیستید، در اینترنت، وب سایت های رسمی برای خرید و فروش انواع توالت فرنگی کودک با کیفیت های عالی و مقرون به صرفه ایجاد شده اند تا کار شما آسان تر صورت گیرد.

فقط کافیست با سرچ و جستجوی نوع توالت فرنگی مورد نیاز خود، طرح ها و رنگ های مختلف با آپشن های متحیر کننده آن برای شما به نمایش در آید و شما با توجه به شرایط و سلیقه خود یکی را انتخاب و در صورت تمایل، با ثبت مشخصات محل سکونت، آن را تحویل بگیرید.