خرید کاسه توالت ایرانی در کشور

خرید کاسه توالت ایرانی با بهترین قیمت در مراکز فروش آن صورت می گیرد. یکی از مهم ترین تجهیزات ساختمانی در ساخت سرویس بهداشتی کاسه توالت می باشد. این محصول دارای برندهای مختلفی در بازار می باشد و رنگ تولیدی آن بیشتر سفید است. کاسه توالت دارای کیفیت ها و ابعاد گوناگونی است که در قیمت گذاری آن بسیار تأثیر گذار هستند.

خرید کاسه توالت ایرانی در کشور

خرید کاسه توالت ایرانی در بازار ایران

خرید کاسه توالت ایرانی در بازار ایرانخرید کاسه توالت و شلنگ توالت فلزی به روش های مختلفی امکان پذیر است. یکی از این روش ها مراجعه حضوری به مراکز فروش آن است که بتوان محصول مورد نظر خود را خریداری کرد. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی سایت هایی برای خرید و فروش کاسه توالت طبی و ایرانی طراحی شده است که بیشتر افراد برای خرید از روش اینترنتی استفاده می کنند. در روش اینترنتی با کمترین صرف وقت می توانید خرید خود را انجام دهید و چون خرید به صورت مستقیم است و واسطه ای وجود ندارد قیمت ها بسیار مناسب خواهد بود. برای خرید این محصول ابتدا اطلاعات لازم را به دست آورده و با مقایسه قیمت ها اقدام به خرید کنید.

در هنگام خرید کاسه توالت ایرانی به نکات زیر توجه و دقت کافی را داشته باشید:

 • جنس آن باید طوری باشد که کمترین مقدار جذب آب را داشته باشد وگرنه باعث تجمع آلودگی شده و بوی ناخوشایندی خواهد داشد. همینطور باید در برابر مواد اسیدی مقاوم باشد.
 • لعاب روی کاسه توالت باید دارای شفافیت باشد یعنی هرچه شفاف تر، کالا با کیفیت تر. همچنین لعاب باید صاف و یکدست باشد.
 • به برندی که انتخاب می کنید، به قدمت و شهرت کارخانه تولید کننده و به خدمات پس از فروشی که ارائه می کند توجه داشته باشید.
 • هزینه ای هم که می پردازید هم مورد مهمی در خرید می باشد. به طور مثال اگر قیمت کاسه توالت یک برند از برند دیگری بیشتر باشد معمولا کیفیت آن بالا تر خواهد بود.

بورس فروش انواع کاسه توالت در کشور

کاسه توالت یکی از نیازهای مهم مردم است و برای خیلی از افراد جنس آن اهمیت ویژه ای دارد. اغلب کاسه های توالت چینی و یا سرامیک می باشند. البته کاسه های استیل هم در کشور تولید می شود که کاربرد آن ها کمتر از نوع چینی و سرامیکی است.

یکی از پرفروش ترین محصولات ساختمانی کاسه توالت می باشد که مورد نیاز تمام ساختمان های مسکونی و تجاری است. این محصول قیمت ثابتی ندارد و با توجه به انواع مختلفی که دارد متغیر است. کاسه توالت در انواع برندهای مختلف وارد بازار داخلی می شود و این برندها دارای کیفیت های گوناگونی می باشند که قیمت فروش آن ها نیز یکسان نخواهد بود. قیمت این محصول در درجه اول به کیفیت و جنس ساخت آن بستگی دارد.

سنگ های توالت دارای دو نوع عمده است:

 1. سنگ توالت ایرانی
 2. سنگ توالت فرنگی

فروشنده کاسه توالت سعی می کند این محصول را با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در مراکز فروش کاسه توالت ایرانی در کشور، نمونه ای با نام کاسه توالت فرنگی ارائه می شود که طرز استفاده آن با نمونه های ایرانی متفاوت است. عرضه کاسه توالت فرنگی در این مراکز پخش با کیفیت ها و قیمت های گوناگونی انجام می شود و امروزه خرید نمونه های فرنگی گسترش یافته است چون طرز استفاده راحت تری دارد.

کاسه های توالت فرنگی بر اساس امکانات و همچنین درجه 1 یا 2 بودن قیمت گذاری می شوند. البته عوامل دیگری چون جنس خاک، ضخامت، نوع پخت، نوع طرح، برجستگی، کالیبره و لیزری، سایز، نوع بسته بندی در قیمت آن تأثیر گذار است

فروشنده بهترین مارک کاسه توالت در ابعاد مختلف

فروشنده بهترین مارک کاسه توالت در ابعاد مختلففروش عمده کاسه توالت و روشویی کابینتی سه گوش در سراسر کشور با بهترین قیمت انجام می شود. یکی از نمونه های مدرن این محصول کاسه توالت طبی است. کارخانه کاسه توالت طبی آن را به بهترین شکل تولید کرده و روانه بازار می کند. مزایای سنگ توالت طبی در طرز استفاده آن است. سنگ توالت طبی را اینگونه می توان توضیح داد:

 • نوعی سنگ آبریز بسته است.
 • با کشیدن فلاش تانک کانال دور سنگ بسته می شود.
 • آب ها از طریق دو طرف وارد کاسه می شوند.
 • شستشو به صورت درست انجام می شود.
 • دارای ابعاد گوناگونی است.
 • وزن متفاوتی دارد.

امروزه توصیه می شود که سنگ توالت طبی مورد استفاده قرار گیرد زیرا:

کاسه توالت طبی در سنی که شما هنوز دچار کمر درد نشده اید بسیار مفید است.

مانع اصلی کمردرد در آینده و مشکلاتی نظیر پا درد است.

اما اگر افرادی که دچار کمر درد و پا درد هستند اصلا توصیه نمی شود که از آن استفاده کنند.

پر فروش ترین کاسه توالت در بازار ایران از نوع طبی می باشد و دارای مزایای به خصوصی است که همین ویژگی ها و خصوصیات باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد. در بازار همچنین کاسه های توالت سیفون دارد مشاهده می شود که تفاوت اصلی آن با نمونه های ساده در این است که شما به راحتی می توانید سیفون آن را کشیده و مورد استفاده قرار دهید. در توالت های سیفون دار هنگام کشیدن فلاش تانک آب از مجراهای گوناگونی وارد کاسه می شود و کانال دور آبریز به صورت بسته قرار می گیرد. این گونه است که عمل شست و شو انجام می شود. این محصول هم اندازه ها و ابعاد گوناگونی دارد و در کیفیت های مختلفی عرضه می شود.

کارخانه تولید کاسه توالت در اصفهان

در حال حاضر شرکت های زیادی در حال تولید کالاهای بهداشتی ساختمانی و از جمله کاسه های توالت ایرانی هستند. ولی تعداد اندکی از آن ها دارای برند شناخته شده  در داخل و خارج از کشور می باشند. در زیر به برخی از برندهای تولیدی این محصول اشاره می کنیم:

 • چینی مروارید
 • پارس سرام
 • چینی کرد
 • چینی بهداشتی کسری
 • ابتکار صنعت آراد کارن
 • ایساتیس
 • سینا چینی
 • گلسار
 • الوان رس
 • اشکان پارت آفرین
 • و …

در کارخانه ها و کارگاه های تولیدی محصولات بهداشتی، کاسه های توالت در اندازه های مشخص و استاندارد تولید می شود. این محصول همچنین در چند رنگ مختلف ساخته می شود که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

 1. کاسه سنگ توالت ایرانی با رنگ سفید
 2. کاسه سنگ توالت ایرانی با رنگ نقره  ای
 3. کاسه سنگ توالت ایرانی با رنگ مشکی

دو نوع اول کاربرد بیشتری دارد و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع رنگ ها را می توان به راحتی تمیز کرد و از تمیز بودنشان اطمینان حاصل کرد. اما رنگ های کدر و تیره به سختی می توان تمیز بودنشان را تشخیص داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.