قیمت روشویی چینی سفید با گارانتی اصلی

روشویی ها در گروه تجهیزات ساختمانی دسته بندی می شوند که می توانند در انواع طرح ها و رنگ ها در بازار موجود باشند. قیمت روشویی چینی سفید با گارانتی اصل از طرف تولید کننده های این محصول تعیین می‌شود. البته نحوه خرید و فروش این محصول روی تعیین قیمت آن تاثیر بسزایی دارد.

قیمت روشویی چینی سفید با گارانتی اصلی

هزینه ساخت انواع روشویی

هزینه ساخت انواع روشویی

 هزینه ساخت انواع روشویی بسته به کیفیت های این محصول در برند های مختلف، متفاوت است. مراکز تولید کننده انواع روشویی در واقع کارخانه های تولیدی محصولات و تجهیزات ساختمانی هستند.  که این محصولات را در متنوع ترین نمونه ها طراحی کرده و روانه بازار می‌کنند.

روشویی ها در واقع یکی از ضروری ترین وسیله ها در ساخت و تجهیز خانه های امروزه می‌ باشند. اما کاربرد روشویی فقط به خانه و منازل مسکونی محدود نمی شود، بلکه از این وسیله در تمامی ساختمان ها و مراکز اداری، تجاری و تفریحی استفاده می شود. نمونه های مختلفی از انواع روشویی در بازار وجود دارند که در زمینه موارد زیر با یک دیگر  تمایز دارند:

 • جنس
 • مدل
 • سایز
 • شکل
 • برند تولید کننده

پخش کننده روشویی ایرانی

 پخش کننده روشویی تولید شده در برند های ایرانی، این محصول را در تنوع رنگ ها و طرح ها به مشتریان ارائه می دهد. یکی از مدرن ترین و جدید ترین انواع روشویی مدل های کابینتی هستند که ساختار های بسیار ظریف دارند و در بازار های خرید و فروش طرفداران خاصی را به خود اختصاص داده اند.

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم روشویی ها از جنبه های مختلفی با یکدیگر تمایز دارند. روشویی ها در بازار معمولا در نمونه های زیر به مشتریان ارائه داده می شوند:

 • روشویی لب برجسته
 • روشویی تمام برجسته
 • روشویی بدون لبه 
 • روشویی پایه دار
 • روشویی بدون پایه
 • روشویی کابینت
 • روشویی دیواری

 هر یک از این مدل ها شکل های مختلف را به خود اختصاص می‌دهند که در راستای تنوع شکلی، طرز استفاده از آن ها نیز با یکدیگر مختلف است. انتخاب هر یک از روشویی های نامبرده شده در متن فوق به سلیقه نیاز و توان مالی مشتریان بستگی دارد.

انتخاب روشویی می‌تواند روی داشتن دکوراسیون خاص تاثیر گذار باشد. بسیاری از افراد سبک دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی را طوری طراحی می کنند که با دکوراسیون داخلی کل خانه همخوانی داشته باشد.

از آنجایی که سرویس بهداشتی خانه محلی است که بیشترین حضور آب در آن وجود دارد و فضای آن کاملا مرطوب است، سبک دکوراسیون داخلی استوایی یا ساحلی برای آن ها بهترین گزینه هستند.

انواع روشویی کابینتی با کاسه چینی چوبی و سفالی برای این سبک ها بسیار مناسبند. سبد های حصیری آیینه با قاب بامبو و حوله خشک کن با طرح چوب، فرش های حصیری کمد و قفسه ساخته شده بامبو از اکسسوری های این نوع دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید که مورد توجه علاقمندان زیادی قرار می گیرد.

همان‌ طور که در مباحث قبلی ذکر شد روشویی دارای نمونه های مختلفی هستند که انواع روشویی بر اساس نحوه قرار گیری آن ها به دو نوع روشویی پایه دار و دیواری تقسیم‌ بندی می‌شوند.

خریدار مستقیم روشویی چینی سفید تبریز

خریدار مستقیم روشویی چینی سفید تبریز

در راستای تولید انواع محصولات صنعتی و ساختمانی و محصولات سرویس بهداشتی استفاده از ست این محصولات امری رایج و گسترده شده است. امروزه انواع روشویی و دیگر محصولات سرویس بهداشتی در ست های مختلف و در طرح ها و رنگ های متفاوت در بازار فروش به مشتریان ارائه می گردد که انتخاب هر یک از آن ها طبق نیاز و سلیقه مشتریان انجام می شود.

همان طور که می دانید یکی از روش‌ های دسترسی به تنوع بهتر انواع ست روشویی امروزه مراجعه به فروشگاه های آنلاین است. فروشگاه کاسه روشویی فانتزی یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی در این زمینه می باشد که می تواند نسبت به ثبت سفارش مشتریان گرامی فعالیت های گسترده از خود به نمایش بگذارد.

در ارتباط با مراحل ثبت سفارش در این مرکز با مشاورین شرکت ما در ارتباط باشید. در راستای فروش اینترنتی انواع ست روشویی خریدار مستقیم روشویی چینی سفید تبریز به منظور دسترسی آسان تر به این محصول با این روش اقدام می‌کند. ارسال روشویی چینی سفید ثبت شده در مرکز در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

فروش عمده روشویی با قیمت نمایندگی

پخش روشویی روسنگی و عرضه کاسه سنگ روشویی با قیمت نمایندگی می تواند نیاز مشتریان این محصول در بازار را برآورد نماید. عرضه عمده روشویی زیر قیمت بازار در این مکان ها انجام می شود.

روشویی از المان های مشخص سرویس‌ های بهداشتی به شمار می‌رود که طبیعتا سبک ست دکوراسیون آن با سبک کلی دکوراسیون منزل باید یکی باشد. امروزه در راستای هم خوانی روشویی با دکوراسیون های مختلف به صورت پایه دار یا بدون پایه این محصول تولید می شود.   بنابراین ممکن است  روشویی دارای پایه ای از جنس خودشان باشند یا دارای کمدی باشند که روی آن قرار می‌گیرند.

قرارگیری روشویی معمولاً در سرویس بهداشتی و حمام به دلیل ماهیت نظافتی امری اجتناب ناپذیر است و معمولا روشویی در این مکان ها نصب می شوند. اما در برخی از اتاق ها مانند رختشورخانه، زیرزمین، حیاط و تراس نیز ممکن است بنا به کاربرد آن ها روشویی در آن ها نصب شود.

روشیی که در رختشور خانه نصب می شود باید از  عمیق  زیاد برخوردار باشد زیرا از آن روشویی به منظور شستشوی لباس، کفش و غیره استفاده می شود و بر این اساس به فضای بیشتری نیاز دارد. روشویی تراس نیز باید با توجه به کاربردی که دارند  در نمونه های عمیق نصب شوند.

  روشویی کابینتی در سال‌ های اخیر در ایران با استقبال زیادی مواجه شده است. روشویی کابینتی شامل یک کابینه و یک کاسه از جنس چینی، سنگ و شیشه است. کابینت روشویی خراطی شده به رنگ های قهوه ای، سفید، طلایی، آینه چوبی یا استیل است که می تواند با سبک دکوراسیون های داخلی منازل مختلف هم خوانی داشته باشند. انواع روشویی کابینتی پایه دار و بدون پایه و روشویی چینی جزو موارد تولید شده در برند های ایرانی هستند که در بازار در نمونه های مختلف به مشتریان ارائه داده می شوند.

 از آنجایی که روشویی کابینتی در سرویس های بهداشتی ایرانی در رطوبت بالا دچار پوسیدیگی می شوند باید در انتخاب جنس اولیه این محصولات توجه شود. معمولاً بهترین جنس استفاده از انواع روشویی چینی است. روشویی با جنس چینی در برابر رطوبت استحکام بیشتری نسبت به دیگر مواد دارد.