تجزیه و تحیلی ظروف آشپزخانه

در ابتدا و هر سال پس از آن، از شرکت کنندگان خواسته می شود که داده های اجتماعی-دموگرافیک و اقتصادی، از جمله سن، جنسیت، حضور فرزندان، سطح تحصیلات (تا متوسطه، برخی از کالج ها یا دانشگاه ها) و درآمد را مشخص کنند.

ایجاد یک طرح جدید و کاربردی می تواند کمک شایانی به فروش بالا را داشته باشد مخصوصا اگر در حوزه های گوناگون مصرف شود ظروف یکبار مصرف طلقی یکی از کالاهایی است که توانسته خود را در انواع و اقسام حوزه ها جای دهد.

درآمد ماهانه خانوار به ازای هر واحد مصرف کننده خانوار (CU) محاسبه می شود. یک CU به اولین بزرگسال در خانواده، 0.5 CU – برای سایر افراد 14 ساله یا بالاتر، و 0.3 CU – برای کودکان زیر 14 سال نسبت داده می شود.

دسته‌های زیر < 1200 €/CU، 1200-1800 €/CU، 1800–2700 €/CU،> 2700 €/CU، > 2700 €/CU) استفاده شد. برای هر شرکت‌کننده، از داده‌های جمعیت‌شناختی-اجتماعی که نزدیک‌ترین زمان به تاریخ پر کردن پرسشنامه جمع‌آوری شده بود، استفاده کردیم.

دلیل استفاده از ظروف چینی در رستورانهای متفاوت این است که این متریال بر خلاف متریالهای دیگر ظروف مانند بلور سریع دما را جذب نمی کنند و زمانی که در آنها غذاهای داغ ریخته می شود ظرف خیلی سریع داغ نمی شود.

ما تجزیه و تحلیل‌هایی را روی شرکت‌کنندگانی انجام دادیم که در مطالعه کوهورت NutriNet-Santé بودند که پرسشنامه انگیزه‌های انتخاب ظرف را تکمیل کردند و اعلام کردند که در انتخاب غذا مشارکت دارند.

شرکت‌کنندگانی که «هرگز» درگیر انتخاب غذا نبودند از تجزیه و تحلیل حذف شدند. از آزمون مجذور کای و مجموع ناپارامتریک ویلکاکسون برای مقایسه آزمودنی‌های مشمول و حذف شده، در صورت لزوم استفاده شد.

وجود جیوه در تلویزیون پارس قدیمی مضر بوده و سلامتی افراد داخل خانه اگر به آن نزدیک شوند و آن را لمس کنند در آینده به خطر می اندازد.

تحلیل عاملی اکتشافی برای شناسایی ابعاد انگیزه انتخاب ظرف انجام شد. قبل از پردازش تحلیل، کفایت واریانس مشترک اقلام برای تحلیل عاملی با استفاده از آزمون کایزر-مایر-اولکین (KMO) مورد بررسی قرار گرفت.

از آنجایی که آیتم ها با متغیرهای ترتیبی نشان داده می شوند، ما از روش تخمین حداقل مربعات وزنی بر اساس همبستگی های چند کوریک استفاده کردیم.

شما می توانید با مراجعه به سایت دیجیکالا، انواع قیمت پتو گلبافت یک نفره دیجیکالا را مشاهده کنید و در صورت تمایل آن را ثبت سفارش کنید تا در اسرع وقت برای شما ارسال شود.

از آنجایی که انتظار می رفت عوامل همبستگی داشته باشند، چرخش مورب (گزینه Promax در SAS) اعمال شد [27]. تعداد عوامل «معنادار» که باید حفظ شوند با استفاده از موارد زیر تعیین شد:

1- معیار کایزر (فقط عوامل با مقدار ویژه بیشتر از 1.00 حفظ می شوند)

2- آزمون اسکری (عواملی که قبل از شکست ظاهر می شوند فرض می شوند. معنی دار باشد)

3- نسبت واریانس محاسبه شده (فقط عواملی که بیش از 5 یا 10 درصد واریانس را تشکیل می دهند حفظ می شوند)

4- معیارهای تفسیرپذیری (تفسیر عوامل حفظ شده باید منطقی باشد. ).

برای تفسیر الگوی عامل چرخشی، در صورتی که بار عاملی بالاتر از یا مساوی 0 باشد، یک آیتم برای بارگذاری بر روی یک عامل معین در نظر گرفته شد.

  • منابع:
  1. Motives for dish choices during home meal preparation: results from a large sample of the NutriNet-Santé study

  • تبلیغات:
  1. علت نگرانی والدین از لباس فرزندانشان
  2. افزایش نیاز مهندسین به آموزش جوشکاری
  3. ویژگی ملحفه های معمولی
  4. تنوع در سارافون های دخترانه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.